Aktualności czyli co nowego słychać

f0d04485b2c8b7b8d523def3397deec7-1.png

Jak przygotować świetny biogram na Instagramie, aby odnieść sukces? Mamy dla ciebie 3 kluczowe rady!

Czy zarządzając swoimi mediami społecznościowymi w Internecie jesteś pewien, że na pewno wszystko robisz dobrze? Czy profil, który prowadzisz na Instagramie w pełni odzwierciedla to, co chcesz przekazać? Pamiętaj, że oprócz samych zdjęć, które zamieszczasz ważne jest, by Twoi odbiorcy czuli twoją autentyczność i szczerość. Zbuduj wyjątkowy biogram na Instagramie i daj się poznać swoim followersom. Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych wskazówek, jak przygotować świetny biogram!


1. Pokaż swoje pasje!

W naturalny sposób bardziej lubimy osoby, które mają podobne zainteresowania do nas – pokaż swoim odbiorcom, jakie jest twoje hobby! Za każdym biznesem stoi człowiek z pasjami, który weekendy spędza na rowerze, majsterkując lub tresując psa. Jeśli któryś z twoich odbiorców ma podobne zainteresowania, na pewno zyskasz u niego dodatkowe punkty!

2. Bądź precyzyjny!

Nie staraj się o jakichkolwiek odbiorców – zadbaj o tych, którzy idealnie wpisują się w model twojego wymarzonego followersa. Żeby trafić idealnie, bądź jak najbardziej precyzyjny uzupełniając swój biogram na Instagramie. Jeśli prowadzisz zajęcia sportowe określ dokładnie, kim są Twoi uczniowie i zaakcentuj te informacje w opisie bio!

3. Nie skupiaj się tylko na sobie

Mimo że biogram na Instagramie powinien dotyczyć Ciebie, to jednak nie skupiaj całej uwagi na sobie – postaraj odnieść się bardziej do odbiorców niż do własnej osoby. Niech Twój komunikat będzie opowiadał o tym, do jakich ludzi skierowany jest twój profil. Określ siebie, ale opowiadając o ludziach, do których chcesz trafić i na czyje potrzeby chciałbyś odpowiedzieć.

Nie bagatelizuj znaczenia tych 150 znaków, w których możesz umieścić krótkie informacje o sobie. Mniej znaczy więcej – wybierz kluczowe informacje, używaj hasztagów, by informacje były bardziej skrótowe i przejrzyste, nawiąż swoim przekazem do swoich wymarzonych followersów. Dzięki zgrabnie i trafnie zbudowanemu bio na Instagramie możesz przemienić okazjonalnych odbiorców swojego profilu w stałych fanów regularnie zaglądających na twój profil!

Oceń tą stronę
Related Posts