Slide 1

Prowadzenie fanpage

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy gotowe pakiety usługi Social Media, z których możesz skorzystać. Jesteśmy jednak otwarci na Twoje propozycje, jeśli potrzebujesz innego zakresu usługi.

Tylko do końca miesiąca obowiązuje #RABAT 10% na wszystkie pakiety. Skorzystaj z oferty już teraz!

prowadzenie fanpage rabat laptop

Prowadzenie i obsługa Fanpage na Facebooku – Cennik

PROMOCJA! Tylko do końca kwietnia oferujemy rabat -10% na prowadzenie fanpage!

Zdecyduj się na prowadzenie konta na Facebooku lub Instagramie właśnie teraz!

 

Pakiet ekonomiczny

449,-netto/miesiąc

 • 2 posty w tygodniu
 • Facebook 
 • Dedykowane grafiki
 • Comiesięczny raport
 • 449 zł zamiast 499 zł tylko teraz!
Zapytaj o więcej

Pakiet standardowy

699,-netto/miesiąc

 • 3 posty w tygodniu
 • Facebook
 • Instagram lub LinkedIn
 • Dedykowane grafiki
 • Akceptacja postów przed publikacją
 • Obsługa wydarzeń lub konkursów
 • Comiesięczny raport
 • 699 zł zamiast 769 zł tylko teraz!
Zapytaj o więcej

Współpraca z MINT-MEDIA.PL to przyjazne warunki:

 • Umowa na czas nieokreślony

 • Miesięczny okres wypowiedzenia

 • Płatność z dołu - po wykonanej pracy

 • Ogromne doświadczenie - 10 lat i reklamy warte ponad 5 mln złotych!

 

Prowadzenie fanpage – usługi dodatkowe:

 • Obsługa reklam - od 10% do 20% w zależności od budżetu

 • Założenie fanpage’y - 125 zł

 • Dodatkowe wydarzenie na Facebooku - 75 zł

 • Dodatkowy konkurs z regulaminem - 125 zł

 

prowadzenie fanpage

Prowadzenie fanpage po angielsku

Twoja firma działa również poza granicami Polski? Zdecyduj się na profesjonalne prowadzenie fanpage w języku angielskim, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców!

Pakiet ekonomiczny

699,-netto/miesiąc

 • 2 posty w tygodniu po angielsku
 • Facebook
 • Obsługa reklam
 • Comiesięczny raport
Zapytaj o więcej

Pakiet standardowy

1299,-netto/miesiąc

 • 3 posty w tygodniu po angielsku
 • Facebook
 • Instagram lub Linkedin
 • Obsługa wydarzeń lub konkursów
 • Obsługa reklam
 • Comiesięczny raport
Zapytaj o więcej

Pakiet specjalnie dla Ciebie?

Oczywiście jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i potrzeby Twojej firmy. Jeśli żaden z przedstawionych pakietów usługi Skuteczne Prowadzenie konta Fanpage na FB nie spełnia Twoich oczekiwań, stworzymy dla Ciebie specjalną, spersonalizowaną ofertę!

Napisz w mailu, czy interesuje Cię prowadzenie Facebooka, czy również innych profili w social mediach oraz ile postów w tygodniu miałoby na nie trafiać. Na zakończenie napisz również, czy interesują Cię kampanie reklamowe Facebook Ads i jaki budżet chciałbyś na nie przeznaczyć. Na podstawie tych danych wycenimy usługę. Prowadzenie profilu strony (fanpage) jest dla każdego!

Zachęcamy do współpracy, jeśli interesuje Cię połączenie profesjonalizmu i atrakcyjnych cen. Kładziemy nacisk na wysoką jakość treści, które wyróżniają się oryginalnością i są chętnie czytane przez odbiorców. Zlecając nam prowadzenie profilu strony (konta fanpage) na Facebooku, masz pewność, że jednym z kluczowych kanałów komunikacyjnych dla Twojej marki zajmują się doświadczeni fachowcy. Wszystkie posty na FB są przygotowane w sposób rzetelny, atrakcyjny dla użytkowników i w pełni poprawny pod względem językowym, a cena usług jest wyjątkowo konkurencyjna.

PROWADZENIE FANPAGE’A – ILE KOSZTUJE?

W MINT-MEDIA kwota takiej usługi jest zależna od wybranego pakietu, a zaczyna się już na poziomie 449 zł. Tworząc nasz cennik, postawiliśmy na dostępność dla wszystkich – dla właścicieli małych i dużych firm. Naszą ofertę podzieliliśmy na 3 warianty cenowe, dzięki czemu prowadzenie fanpage’a może być w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań, celów i możliwości finansowych.

Niezależnie od pakietu masz gwarancję wdrażania starannie przemyślanej strategii dopasowanej do Twojej grupy docelowej. Korzystając z usług profesjonalistów, płacisz za wysoką jakość tworzonych treści i indywidualne podejście do obsługi mediów społecznościowych. Jest to stosunkowo niewielki koszt, ale spora inwestycja w Twoją markę!

OD CZEGO ZALEŻY KOSZT PROWADZENIA FANPAGE’A?

Cena administrowania profilami w social mediach uzależniona jest od tego, jak zostanie opracowana strategia komunikacji Twojej firmy z odbiorcami. Kluczowe jest, jakie kanały przekazu są dla Ciebie ważne i na jakim typie aktywności chcesz oprzeć swoje działania w Internecie. Na koszt usługi, jaką jest prowadzenie fanpage’a, składa się także zakres pakietu, czyli np. prośba o obsługę wydarzeń i konkursów.

Zakres konkretnych pakietów widoczny jest na górze strony, jeśli jednak masz wątpliwości – śmiało pytaj o więcej! Istotne jest również, kto zajmie się obsługą social mediów. Jeśli będą to profesjonaliści, efektem ich pracy będzie atrakcyjny dla Twoich odbiorców fanpage, którego prowadzenie przynosi mierzalne efekty!

Profesjonalne prowadzenie konta na FB w dobrej cenie

Powierzając nam administrowanie Twoimi markami w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie, jakim jest Facebook, dbasz o skuteczne kreowanie pożądanego wizerunku. Prowadzenie kont, profili strony i fanpage’y na FB to zadanie wymagające wiedzy, doświadczenia i obycia z technologiami internetowymi, dlatego również z technicznego punktu widzenia warto zlecić je fachowcom. Od tego jesteśmy my – poza kompleksowym wsparciem możesz liczyć także na atrakcyjne stawki.

Proponujemy korzystne, jasne i uczciwe warunki współpracy, której podstawą jest umowa na czas nieokreślony z krótkim, bo miesięcznym, okresem wypowiedzenia. Gwarantujemy także komfortowe płatności, ponieważ odbywają się one dopiero po wykonaniu prac, gdy już widzisz ich efekty na swoim profilu FB i po prostu wiesz, za co płacisz. Co więcej, jeżeli zdecydujesz się na pakiet prowadzenia kont, stron i fanpage’y na Facebooku przez naszą firmę, jako nowy klient możesz liczyć na 10% rabat!

Zyskuj odbiorców i buduj wizerunek na Facebooku

Współpracę rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania Twoich potrzeb i oczekiwań. Analizujemy specyfikę Twojej marki i poznajemy grupę docelową, do której kierujesz swoje treści, dzięki czemu możemy tworzyć posty i reklamy spójne z Twoją strategią komunikacyjną. Korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych, wartościowych materiałów graficznych oraz zachęcających tekstów przygotowywanych przez doświadczonych fachowców składających się na nasz zespół. Doskonale wiemy, jak działa Facebook i na czym polega prowadzenie fanpage’a, strony, konta i profilu na FB, więc możesz powierzyć nam to zadanie.

Zachęcamy do współpracy. Jesteśmy połączeniem profesjonalizmu, skuteczności, elastyczności i atrakcyjnych cen. Pozostajemy do Twojej dyspozycji niezależnie od branży, w której działasz i charakterystyki odbiorców, do których kierujesz ofertę. Skontaktuj się z nami i zleć opiekę nad mediami społecznościowymi doświadczonym fachowcom!

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Skuteczne prowadzenie Facebooka – co otrzymasz w ramach usługi?

 • Na start - Strategia i pomysł

  Zanim rozpoczniemy prowadzenie Facebooka, stworzymy dla Twojej firmy długoterminową strategię obecności w mediach społecznościowych. Wyznaczymy najważniejsze cele, określimy grupy odbiorców, a także doradzimy, na których portalach powinna być obecna Twoja marka. Prowadzenie profilu na Facebooku to nie jedyna opcja, jaką możemy Ci zaproponować. Zajmujemy się także Instagramem, LinkedInem, Twitterem czy Pinterestem!

 • Atrakcyjny wizerunek firmy w social mediach

  Dostosujemy firmowy fanpage na Facebooku i profile w innych serwisach społecznościowych tak, aby wyglądał atrakcyjnie dla fanów. Korzystając z materiałów graficznych Twojej firmy oraz naszej kreatywności stworzymy grafiki na zdjęcie profilowe i zdjęcie w tleUzupełnimy fanpage Twojej firmy o potrzebne informacje – adres firmy, numery telefonów, maile, itp. Dzięki temu prowadzenie Facebooka będzie skuteczne i dostarczy Twoim fanom przydatnych informacji.

 • Regularne prowadzenie fanpage

  W ramach usługi prowadzenie fanpage na profilach społecznościowych Twojej firmy będziemy dodawać przygotowane wcześniej posty, konkursy i wydarzenia. To nie wszystko! Prowadzenie profilu na Facebooku to również odpowiadanie na bieżąco Twoim fanom na komentarze, posty i wiadomości, które opublikują na Twoich firmowych profilach. Dzięki czemu Twój firmowy profil będzie zawsze na czasie!

 • Reklama na Facebooku

  Regularne prowadzenie fanpage to nie wszystko! Pamiętaj, że aby dotrzeć do Twojej grupy docelowej i osiągnąć oczekiwane wyniki, ważna jest również reklama na Facebooku. Zaplanujemy i przeprowadzimy kampanie reklamowe Facebook Ads (prowizja za obsługę reklam dla naszych Klientów to jedynie 10% budżetu reklamowego!). Warto do swojej koncepcji marketingowej wdrożyć także remarketing, dzięki któremu dotrzemy ponownie do osób odwiedzających Twój sklep internetowy i zwiększymy sprzedaż nawet 3-krotnie! Z profesjonalnymi kampaniami reklamowymi, prowadzenie Facebooka będzie dużo skuteczniejsze!

Prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie i innych portalach – FAQ

– tworzenie i publikacja postów (tekst i grafika)

– moderowanie komentarzy i wiadomości

– comiesięczny raport

– konkursy i wydarzenia w liczbie określonej w danym pakiecie

– stały kontakt mailowy dotyczący strategii komunikacji w social mediach

TAK! Wszystkie pakiety usług zawierają w cenie tworzenie podstawowych grafik. Zazwyczaj zawierają one zdjęcie, firmowe logo, mały napis lub inny element graficzny, który stanowi powtarzalny element identyfikacji wizualnej w social mediach. Złożone projekty, np. infografiki, są dodatkowo wyceniane na prośbę Klienta.
Zazwyczaj Klienci dostarczają nam zdjęcia swoich produktów lub usług. Być może jednak nie dysponujesz odpowiednimi zdjęciami, dlatego w takiej sytuacji radzimy sobie we własnym zakresie. Korzystamy z darmowych banków zdjęć, z których korzystanie jest w pełni legalne i nie wymaga oznaczenia autora. Jeśli publikujemy jakąś grafikę z innej strony www, zawsze oznaczamy źródło jej pochodzenia.
W mint-media.pl pracują tylko doświadczeni copywriterzy, z którymi współpracujemy od kilku lat. Treści sprawdzane są przez właścicielkę firmy, magister Dziennikarstwa, która ogromną wagę przywiązuje do poprawności tekstów.
W pakiecie ekonomicznym 2 w tygodniu (8-10 miesięcznie), w standardowym 3 w tygodniu (12-16 miesięcznie), a w profesjonalnym 5 w tygodniu (20-25 miesięcznie).
W prezentowanych powyżej pakietach na różnych profilach publikowane są te same treści, które jednak dostosowywane są do danego portalu społecznościowego. Na Instagramie do tekstu dodawane są hashtagi, które zwiększą zasięg postu, z kolei na Twitterze ograniczamy się do limitu znaków, który obowiązuje na tym portalu.
Oczywiście kampanie reklamowe na Facebooku możemy prowadzić zarówno z naszego konta reklamowego, jak i z konta reklamowego Klienta. W pierwszym przypadku to my wystawimy Ci fakturę za całość kosztów związanych z reklamami (budżet reklamowy + nasza prowizja + podatek VAT). W drugim przypadku jedną fakturę otrzymasz od Facebooka, a drugą (z samą prowizją) od nas.
NIE! Nie musisz obawiać się długoterminowej umowy, z której będziesz zmuszony korzystać przez pół roku czy rok. Jesteśmy elastyczni i pewni jakości swoich usług, dlatego możemy podpisać umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu, jeśli będziesz chciał zrezygnować z usługi prowadzenie fanpage, będziesz mógł to zrobić w zasadzie w dowolnym momencie, bez ponoszenia negatywnych konsekwencji.
Rozliczenie z naszą firmą za wykonaną usługę prowadzenie fanpage następujące co miesiąc – po wykonanej pracy w każdym okresie rozliczeniowym. Oprócz elektronicznej faktury VAT, prześlemy do Ciebie mailem także raport ze statystykami dotyczącymi minionego miesiąca na Facebooku. Płatność należy zrealizować za pomocą przelewu na nasze konto baknowe w ciągu 7 dni od daty wystawienia faktury.
4.7/5 - (56 ocen)