Prowadzenie Fanpage Cennik

 

Prowadzenie fanpage, fb czy też social media?

Zdecyduj się właśnie teraz!

PROMOCJA! Tylko do końca września oferujemy rabat -10% na prowadzenie fanpage!

Pakiet ekonomiczny

399,-netto/miesiąc

 • 2 posty w tygodniu
 • Facebook 
 • Dedykowane grafiki
 • Comiesięczny raport
 • *-10% do końca września!
Zapytaj o więcej

Pakiet standardowy

659,-netto/miesiąc

 • 3 posty w tygodniu
 • Facebook
 • Instagram lub LinkedIn
 • Dedykowane grafiki
 • Obsługa wydarzeń lub konkursów
 • Comiesięczny raport
 • *-10% do końca września!
Zapytaj o więcej

Reklama na facebookuWspółpraca z MINT-MEDIA.PL to przyjazne warunki:

 • Umowa na czas nieokreślony

 • Miesięczny okres wypowiedzenia

 • Płatność z dołu - po wykonanej pracy

facebook marketingProwadzenie fanpage – usługi dodatkowe:

 • Obsługa reklam - od 10% do 20% w zależności od budżetu

 • Założenie fanpage’y - 125 zł

 • Dodatkowe wydarzenie na Facebooku - 75 zł

 • Dodatkowy konkurs z regulaminem - 125 zł

 

prowadzenie fanpage

Pakiet specjalnie dla Ciebie?

Oczywiście jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i potrzeby Twojej firmy. Jeśli żaden z przedstawionych pakietów usługi Skuteczne Prowadzenie konta Fanpage na FB nie spełnia Twoich oczekiwań, stworzymy dla Ciebie specjalną, spersonalizowaną ofertę!

Napisz w mailu, czy interesuje Cię prowadzenie Facebooka, czy również innych profili w social mediach oraz ile postów w tygodniu miałoby na nie trafiać. Na zakończenie napisz również, czy interesują Cię kampanie reklamowe Facebook Ads i jaki budżet chciałbyś na nie przeznaczyć. Na podstawie tych danych wycenimy usługę. Prowadzenie profilu strony (fanpage) jest dla każdego!

Zachęcamy do współpracy, jeśli interesuje Cię połączenie profesjonalizmu i atrakcyjnych cen. Kładziemy nacisk na wysoką jakość treści, które wyróżniają się oryginalnością i są chętnie czytane przez odbiorców. Zlecając nam prowadzenie profilu strony (konta fanpage) na Facebooku, masz pewność, że jednym z kluczowych kanałów komunikacyjnych dla Twojej marki zajmują się doświadczeni fachowcy. Wszystkie posty na FB są przygotowane w sposób rzetelny, atrakcyjny dla użytkowników i w pełni poprawny pod względem językowym, a cena usług jest wyjątkowo konkurencyjna.

Profesjonalne prowadzenie konta na FB w dobrej cenie

Powierzając nam administrowanie Twoimi markami w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie, jakim jest Facebook, dbasz o skuteczne kreowanie pożądanego wizerunku. Prowadzenie kont, profili strony i fanpage’y na FB to zadanie wymagające wiedzy, doświadczenia i obycia z technologiami internetowymi, dlatego również z technicznego punktu widzenia warto zlecić je fachowcom. Od tego jesteśmy my – poza kompleksowym wsparciem możesz liczyć także na atrakcyjne stawki.

Proponujemy korzystne, jasne i uczciwe warunki współpracy, której podstawą jest umowa na czas nieokreślony z krótkim, bo miesięcznym, okresem wypowiedzenia. Gwarantujemy także komfortowe płatności, ponieważ odbywają się one dopiero po wykonaniu prac, gdy już widzisz ich efekty na swoim profilu FB i po prostu wiesz, za co płacisz. Co więcej, jeżeli zdecydujesz się na pakiet prowadzenia kont, stron i fanpage’y na Facebooku przez naszą firmę, jako nowy klient możesz liczyć na 10% rabat!

Zyskuj odbiorców i buduj wizerunek na Facebooku

Współpracę rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania Twoich potrzeb i oczekiwań. Analizujemy specyfikę Twojej marki i poznajemy grupę docelową, do której kierujesz swoje treści, dzięki czemu możemy tworzyć posty i reklamy spójne z Twoją strategią komunikacyjną. Korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych, wartościowych materiałów graficznych oraz zachęcających tekstów przygotowywanych przez doświadczonych fachowców składających się na nasz zespół. Doskonale wiemy, jak działa Facebook i na czym polega prowadzenie fanpage’a, strony, konta i profilu na FB, więc możesz powierzyć nam to zadanie.

Zachęcamy do współpracy. Jesteśmy połączeniem profesjonalizmu, skuteczności, elastyczności i atrakcyjnych cen. Pozostajemy do Twojej dyspozycji niezależnie od branży, w której działasz i charakterystyki odbiorców, do których kierujesz ofertę. Skontaktuj się z nami i zleć opiekę nad mediami społecznościowymi doświadczonym fachowcom!

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Prowadzenie fanpage po angielsku

Twoja firma działa również poza granicami Polski? Zdecyduj się na profesjonalne prowadzenie fanpage w języku angielskim, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców!

Pakiet ekonomiczny

599,-netto/miesiąc

 • 2 posty w tygodniu po angielsku
 • Facebook
 • Obsługa reklam
 • Comiesięczny raport
Zapytaj o więcej

Pakiet standardowy

999,-netto/miesiąc

 • 3 posty w tygodniu po angielsku
 • Facebook
 • Instagram lub Linkedin
 • Obsługa wydarzeń lub konkursów
 • Obsługa reklam
 • Comiesięczny raport
Zapytaj o więcej

Skuteczne prowadzenie Facebooka – co otrzymasz w ramach usługi?

 • Na start - Strategia i pomysł

  Zanim rozpoczniemy prowadzenie Facebooka, stworzymy dla Twojej firmy długoterminową strategię obecności w mediach społecznościowych. Wyznaczymy najważniejsze cele, określimy grupy odbiorców, a także doradzimy, na których portalach powinna być obecna Twoja marka. Prowadzenie profilu na Facebooku to nie jedyna opcja, jaką możemy Ci zaproponować. Zajmujemy się także Instagramem, LinkedInem, Twitterem czy Pinterestem!

 • Atrakcyjny wizerunek firmy w social mediach

  Dostosujemy firmowy fanpage na Facebooku i profile w innych serwisach społecznościowych tak, aby wyglądał atrakcyjnie dla fanów. Korzystając z materiałów graficznych Twojej firmy oraz naszej kreatywności stworzymy grafiki na zdjęcie profilowe i zdjęcie w tleUzupełnimy fanpage Twojej firmy o potrzebne informacje – adres firmy, numery telefonów, maile, itp. Dzięki temu prowadzenie Facebooka będzie skuteczne i dostarczy Twoim fanom przydatnych informacji.

 • Regularne prowadzenie fanpage

   W ramach usługi prowadzenie fanpage na profilach społecznościowych Twojej firmy będziemy dodawać przygotowane wcześniej posty, konkursy i wydarzenia. To nie wszystko! Prowadzenie profilu na Facebooku to również odpowiadanie na bieżąco Twoim fanom na komentarze, posty i wiadomości, które opublikują na Twoich firmowych profilach. Dzięki czemu Twój firmowy profil będzie zawsze na czasie!

 • Reklama na Facebooku

   Regularne prowadzenie fanpage to nie wszystko! Pamiętaj, że aby dotrzeć do Twojej grupy docelowej i osiągnąć oczekiwane wyniki, ważna jest również reklama na Facebooku. Zaplanujemy i przeprowadzimy kampanie reklamowe Facebook Ads (prowizja za obsługę reklam dla naszych Klientów to jedynie 10% budżetu reklamowego!). Warto do swojej koncepcji marketingowej wdrożyć także remarketing, dzięki któremu dotrzemy ponownie do osób odwiedzających Twój sklep internetowy i zwiększymy sprzedaż nawet 3-krotnie! Z profesjonalnymi kampaniami reklamowymi, prowadzenie Facebooka będzie dużo skuteczniejsze!

Prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie i innych portalach – FAQ

– tworzenie i publikacja postów (tekst i grafika)

– moderowanie komentarzy i wiadomości

– comiesięczny raport

– konkursy i wydarzenia w liczbie określonej w danym pakiecie

– stały kontakt mailowy dotyczący strategii komunikacji w social mediach

TAK! Wszystkie pakiety usług zawierają w cenie tworzenie podstawowych grafik. Zazwyczaj zawierają one zdjęcie, firmowe logo, mały napis lub inny element graficzny, który stanowi powtarzalny element identyfikacji wizualnej w social mediach. Złożone projekty, np. infografiki, są dodatkowo wyceniane na prośbę Klienta.
Zazwyczaj Klienci dostarczają nam zdjęcia swoich produktów lub usług. Być może jednak nie dysponujesz odpowiednimi zdjęciami, dlatego w takiej sytuacji radzimy sobie we własnym zakresie. Korzystamy z darmowych banków zdjęć, z których korzystanie jest w pełni legalne i nie wymaga oznaczenia autora. Jeśli publikujemy jakąś grafikę z innej strony www, zawsze oznaczamy źródło jej pochodzenia.
W mint-media.pl pracują tylko doświadczeni copywriterzy, z którymi współpracujemy od kilku lat. Treści sprawdzane są przez właścicielkę firmy, magister Dziennikarstwa, która ogromną wagę przywiązuje do poprawności tekstów.
W pakiecie ekonomicznym 2 w tygodniu (8-10 miesięcznie), w standardowym 3 w tygodniu (12-16 miesięcznie), a w profesjonalnym 5 w tygodniu (20-25 miesięcznie).
W prezentowanych powyżej pakietach na różnych profilach publikowane są te same treści, które jednak dostosowywane są do danego portalu społecznościowego. Na Instagramie do tekstu dodawane są hashtagi, które zwiększą zasięg postu, z kolei na Twitterze ograniczamy się do limitu znaków, który obowiązuje na tym portalu.
Oczywiście kampanie reklamowe na Facebooku możemy prowadzić zarówno z naszego konta reklamowego, jak i z konta reklamowego Klienta. W pierwszym przypadku to my wystawimy Ci fakturę za całość kosztów związanych z reklamami (budżet reklamowy + nasza prowizja + podatek VAT). W drugim przypadku jedną fakturę otrzymasz od Facebooka, a drugą (z samą prowizją) od nas.
NIE! Nie musisz obawiać się długoterminowej umowy, z której będziesz zmuszony korzystać przez pół roku czy rok. Jesteśmy elastyczni i pewni jakości swoich usług, dlatego możemy podpisać umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu, jeśli będziesz chciał zrezygnować z usługi prowadzenie fanpage, będziesz mógł to zrobić w zasadzie w dowolnym momencie, bez ponoszenia negatywnych konsekwencji.
Rozliczenie z naszą firmą za wykonaną usługę prowadzenie fanpage następujące co miesiąc – po wykonanej pracy w każdym okresie rozliczeniowym. Oprócz elektronicznej faktury VAT, prześlemy do Ciebie mailem także raport ze statystykami dotyczącymi minionego miesiąca na Facebooku. Płatność należy zrealizować za pomocą przelewu na nasze konto baknowe w ciągu 7 dni od daty wystawienia faktury.
4.7/5 - (20 ocen)