MARKETING ZOO I KYNOLOGICZNY

Jeśli chcesz dotrzeć ze swoim produktem lub usługą do właścicieli psów, kotów i miłośników zwierząt, jesteś w dobry miejscu! Marketing zoologiczny i marketing kynologiczny (ang. pet marketing) to specjalizacje, które postanowiliśmy wyodrębnić i rozwinąć jako pierwsza agencja w Polsce! Od wielu lat jesteśmy miłośnikami psów, dlatego dobrze znamy i rozumiemy potrzeby zwierząt, a także ich właścicieli. Wiemy, czego oczekują, jakich produktów i usług szukają dla swoich pupili i dysponujemy wiedzą, która pozwala nam do nich dotrzeć.

Marketing kynologiczny – dlaczego warto?

Czy wiecie, że pod względem liczby psów Polska jest na trzecim miejscu w Europie? W co drugim domu w naszym kraju jest pies! Nie ulega więc wątpliwości, że właściciele zwierząt stanowią ogromną grupę demograficzną, do której warto kierować kampanie reklamowe. Odpowiednio przygotowana strategia marketingowa, oparta na fachowej wiedzy i znajomości branży zoologicznej, pozwoli dotrzeć Waszej marce do potencjalnych klientów i zbudować z nimi trwałą relację.

W mint-media.pl wiemy, czego oczekują miłośnicy psów i w jaki sposób do nich dotrzeć. Naszą specjalnością jest marketing internetowy na różnych płaszczyznach:

SOCIAL MEDIA COPYWRITING Portal Pies w Poznaniu Google Ads

 

Poprowadzimy dla Was profile w mediach społecznościowych, utworzymy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie i w Google Ads, napiszemy teksty do wszystkich potrzebnych materiałów marketingowych, pokażemy Waszą markę na naszym portalu Pies w Poznaniu… Po prostu kompleksowo zadbamy o Wasz wizerunek wśród właścicieli psów i rozkręcimy sprzedaż Waszych produktów i usług!

Marketing zoologiczny – dla kogo?

Nasz marketing dla właścicieli psów i innych zwierząt kierujemy głównie do:

  • gabinetów, klinik i laboratoriów weterynaryjnych

  • producentów karmy, zabawek i akcesoriów dla psów oraz kotów

  • sklepów zoologicznych

  • organizatorów psich i zwierzęcych wydarzeń, np. targów

  • właścicieli salonów groomerskich i innych miejsc dogfriendly

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę! Napisz do nas już teraz!

Daj głos!

4.7/5 - (29 ocen)