MINT

MINTMarketing internetowy

MINT działa dla Was już od 2014 roku, a social media to od wielu lat nasza specjalność! Prowadzimy fanpage znanych i renomowanych marek. Kreujemy pozytywny wizerunek naszych klientów na portalach społecznościowych Facebook, Instagram, Google +, Twitter, Pinterest oraz LinkedIn. Naszą pasję dziennikarską realizujemy także poprzez copywriting. Profesjonalne pisanie tekstów na strony internetowe, redagowanie artykułów i prowadzenie blogów firmowych to dla nas codzienność. Zadbamy o to, aby każdy stworzony dla Ciebie tekst był poprawny językowo, interesujący i wciągający dla czytelników. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Agata Ornafa

Razem ze swoim psem Mango stanowi fundament naszej firmy. Ukończyła Dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a doświadczenie zdobywała w kilku redakcjach prasowych i agencjach interaktywnych. Pisze o wszystkim i dla wszystkich, czasami zapominając zjeść śniadania. Twórca portalu PiesWPoznaniu, każdą chwilę spędzałaby na zabawie z futrzastymi zwierzakami. To z nią najczęściej rozpoczynacie kontakt z MINT'em!

Specjalizacja: Pisanie tekstów, Social Media

Agata Ornafa

 

Nasze wsparcie:

 

 • Marta

  MartaCopywriter

 • Kasia

  KasiaCopywriter

 • Natalia

  NataliaCopywriter

 • Marcin

  MarcinGrafik

 • Jan

  JanWebmaster

W czym się specjalizujemy?

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem profesjonalistów, dla których tworzenie i obsługa fanpage oraz pisanie tekstów to prawdziwa pasja. Naszą wiedzę pogłębialiśmy studiując na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a doświadczenie zdobyliśmy podczas pracy w redakcjach prasowych i agencjach interaktywnych. W czym jesteśmy najlepsi?

92

SOCIAL MEDIA

Tworzenie fanpage dla firm, obsługa i prowadzenie fanpage: Facebook, Instagram, Google Plus, Twitter, Pinterest, LinkedIn i wiele innych. Dzięki nam Twój fanpage będzie niebanalny, interesujący i ciągle świeży. Prowadzenie Facebooka to nasza specjalność!

88

COPYWRITING

Profesjonalne redagowanie tekstów na strony internetowe, pisanie artykułów informacyjnych i reklamowych, a także tworzenie ofert handlowych i pisanie tekstów SEO. Lekkie pióro, poprawność językowa i ciekawy styl – dla Ciebie zredagujemy tekst na każdy temat i w dowolnej formie.

10

GRY I ZABAWY

Każdy musi przecież kiedyś pohasać, prawda? :) W wolnej chwili odkrywamy nieznane nam dotąd zakątki świata i próbujemy nowych potraw i smaków. Przed komputerem i na sofie często towarzyszy nam ulubiony pies, a w wolnych chwilach z chęcią sięgamy po nowości książkowe. Lubimy pogłębiać naszą wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia!

48

PICIE KAWY

Jakoś trzeba żyć, prawda?

Realizacje

Sprawdź, jak wyglądają prowadzone przez nas profile i jakie artykuły napisaliśmy do tej pory.

 • Wielki Błękit

  Wielki Błękit

  Nurkowanie coraz częściej wybieramy jako uatrakcyjnienie wakacyjnych wyjazdów. Dla niektórych jednak staje się ono czymś więcej - nieustannym wyzwaniem i sposobem na życie. Rekord świata w nurkowaniu na obiegu zamkniętym na głębokości 283 metrów pobił niedawno Polak - Krzysztof Starnawski. Dlaczego odkrywanie podwodnego świata tak uzależnia?
 • Relaks wśród własnej zieleni

  Relaks wśród własnej zieleni

  30 stopni Celsjusza w cieniu, delikatny wiaterek i ćwierkające ptaki – nie ma wątpliwości, że sezon letni sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Masz działkę lub przydomowy ogródek? Podpowiemy Ci, jak dobrze wykorzystać jego przestrzeń i zaaranżować ją modnie, ciekawie i za niewielkie pieniądze.
 • Odrodzenie wikliny

  Odrodzenie wikliny

  Chociaż wikliniarstwo na terenie Polski najlepiej rozwijało się w XX wieku, obecnie można mówić o wielkim powrocie zainteresowania plecionkami. Czy warto wprowadzić wiklinę do swojej oferty?
 • Oczaruj zmysły

  Oczaruj zmysły

  Każdemu, kto prowadzi własną działalność w branży ogrodniczej, zależy na kreowaniu pozytywnego wizerunku marki i lojalności kupujących. Taki sukces osiągnąć można, oddziałując chociażby na zmysły klientów
 • E-wizytówka

  E-wizytówka

  W dobie wirtualnych społeczności, e-sklepów i przelewów internetowych strona www staje się nieodłącznym elementem obecności na rynku – również w branży ogrodniczej.
 • Co za dużo to nie zdrowo

  Co za dużo to nie zdrowo

  Życie w XXI wieku jest wypełnione po brzegi donośnymi wrażeniami i drastycznymi doznaniami. Znajdujemy się pod ciągłym ostrzałem natłoku informacji, a bodźce otaczające nas stają się coraz silniejsze. Żeby zostać usłyszanym, trzeba krzyczeć. By gdzieś dojść, trzeba biec. Zwolnienie, wyciszenie i odrobinę łagodności przynieść mogą minimalistyczne wnętrza i przedmioty.