Aktualności czyli co nowego słychać

Kopia-Projekt-bez-tytulu.png

Dziesięciolecie MINT-MEDIA.PL! Czas powspominać!

Obsługa fanpage’y, działania PRowe i reklamowe, podejmowanie wszelkich działań mających na celu promowanie biznesów naszych drogich klientów – tym wszystkim zajmujemy się już nieprzerwanie od 10 lat! Ten wyjątkowy jubileusz dla naszej firmy staje się okazją, by trochę powspominać. Nie przedłużając wstępu – wróćmy na chwilę do roku 2014, a także podsumujmy 10 lat istnienia MINT-MEDIA.PL

Wszystko zaczęło się w 2014 roku

2014 rok, czyli czas, gdy litr mleka kosztował mniej niż 2 zł, a cheesburgera można było dorwać za niecałe 3 zł. Rok, gdy prezydentem Polski był Bronisław Komorowski, a Stanów Zjednoczonych Barrack Obama. Gdy cały świat „bujał się” przy ‘Drunk in Love’ Beyoncé i ‘Anaconda’ Nicki Minaj oraz wstrzymywał oddech przy filmie ‘Zaginiona dziewczyna’ i ‘Grand Budapest Hotel’. To właśnie w tym roku powstało MINT-MEDIA.PL stawiające na wysokiej jakości social media, tworzenie treści i kompleksową obsługę klientów w zakresie wizerunku w sieci.

MINT-MEDIA.PL w liczbach

Od początku działania firmy, czyli od 2014 roku, naszą specjalnością są media społecznościowe. Prowadzimy fanpage znanych i renomowanych marek, kreujemy pozytywny wizerunek naszych klientów na portalach społecznościowych. Obsługujemy nie tylko konta na Facebooku i Instagramie, ale też X (dawniej Twitter), LinkedIn czy Pinterest. Pasję dziennikarską realizujemy poprzez copywriting – piszemy teksty na strony internetowe, do prasy drukowanej i na blogi firmowe. 

Przez ostatnie 10 lat współpracowaliśmy z ponad 500 różnymi firmami, przygotowaliśmy dla naszych klientów kampanie reklamowe za ponad 6 milionów złotych i odbyliśmy ponad 30 tysięcy konwersacji mailowych. Mamy spore doświadczenie w wielu branżach – począwszy od beauty, FMCG, przez branżę budowlaną, odzieżową, sportową i wielu innych. Z niektórymi klientami współpracowaliśmy od początku tworzenia ich biznesów – razem projektowaliśmy logo, teksty na stronę www, zakładaliśmy konta w social mediach i startowaliśmy z kampaniami reklamowymi. Inni klienci dołączali to nas już na dalszym etapie funkcjonowania swoich firm.

10 lat minęło, a my wciąż mamy nowe pomysły i nie czujemy się znużeni! Dumnie podsumowujemy swoją działalność i wracamy do pracy, by tworzyć kolejne jubileusze!

Oceń tą stronę
Related Posts