Aktualności czyli co nowego słychać

analizamarki.png

5 powodów, dla których warto zainwestować w analizę wizerunku marki w Internecie

Masz wątpliwości, co do skuteczności analizy marki w Internecie? Nie wiesz czemu tak naprawdę ma służyć i czy jest to opłacalna inwestycja? Poniżej przedstawiamy 5 powodów (głównych, ale nie jedynych), które przekonają Cię, że monitoring wizerunku marki w Internecie jest niezbędny!

  1. Często spotykamy się z twierdzeniem, że monitoring marki to po prostu raport z prowadzenia fanpage’a na Facebooku. Nic bardziej mylnego! Analiza, którą przeprowadzamy to monitoring jej obecności w całym internecie, czyli na forach, blogach i wszędzie, gdzie tylko o niej wspomniano!
  2. Analiza marki pozwala na dokładne zbadanie efektów kampanii reklamowych. Nie oszukujmy się, każda reklama tworzona jest w konkretnym celu (np.: wzrost sprzedaży produktu lub budowanie pozytywnego wizerunku marki). Teraz będziesz mógł sprawdzić, czy zostały osiągnięte.
  3. „Nic o nas bez nas” – dzięki naszym działaniom dowiesz się, gdzie w sieci rozmawia się o Twojej firmie, marce lub produkcie i co więcej, będziesz mógł dołączyć do tej dyskusji wyznaczając jej kierunek.
  4. Analiza wizerunku marki w Internecie to także wsparcie działu sprzedaży, poprzez możliwość szybkiego dotarcia do osób potrzebujących Twoich usług. Ponadto wspomaga dział Custom Care i dostarcza informacji na temat tego, co należy poprawić lub usprawnić.
  5. Stały monitoring wizerunku Twojej firmy w Internecie pozwala na zapobieganie sytuacjom kryzysowym, które najczęściej zaczynają się właśnie w internecie. Klient narzekający na firmę czy krytyczne opinie o produkcie? Działaj natychmiast i nie pozwól , żeby nadszarpnęły wizerunek Twojej firmy!

Wybierz pakiet dla siebie i monitoruj wizerunek swojej marki w Internecie już od dzisiaj!

Oceń tą stronę