Aktualności czyli co nowego słychać

mapsgoogle.png

Wizytówka Google – 5 powodów, dla których warto być w Miejscach Google:

Wizytówka Google – dlaczego warto być w Miejscach Google?

1. Klienci zaczynają poszukiwania firm od wyszukiwarki Google! Książka telefoniczna i ogłoszenia w gazecie to już przeżytek. Każdy, kto szuka konkretnej usługi lub sklepu, wpisuje w wyszukiwarkę internetową interesujące go zagadnienie, np. “fryzjer Poznań”, “warsztat samochodowy Zielona Góra” czy “restauracja tajska Warszawa”. Warto być tam, gdzie Cię szukają!

2. Wizytówka Google dostarcza klientom w jednym miejscu wszystkich szczegółowych i użytecznych informacji na temat Twojej działalności . Umieścimy w niej: opis firmy ze słowami kluczowymi, dane adresowe, numery telefonów, adresy e-mail, adres strony www, godziny otwarcia oraz związane z Twoją firmą zdjęcia i filmy.

3. Twoja firma pojawi się w wynikach wyszukiwania dla słów kluczowych związanych z branżą, w której działasz. Na pewno Twoja konkurencja jest już w Google, dlatego nie możesz zostać w tyle! Pozycjonowanie strony to proces czasochłonny, a wizytówka Google pomoże Ci w szybki i łatwy sposób zaistnieć w wyszukiwarce!

 

4. Zadowoleni klienci mogą ocenić Twoją firmę, dzięki czemu zyskasz cenne rekomendacje. Coraz więcej osób wybiera usługi i produkty z polecenia znajomych lub sprawdzają ich jakość w internecie. Jeżeli Twoja firma otrzyma pozytywne opinie na Google, istnieje większe prawdopodobieństwo, że klienci wybiorą właśnie Ciebie!

5. Dzięki wizytówce Google klient zainteresowany Twoją ofertą od razu zobaczy lokalizację Twojej firmy na mapie. Dzięki temu dotrze do docelowego punktu bez uciążliwego sprawdzania, gdzie znajduje się Twoja siedziba. Zaistniej na rynku lokalnym i pokaż klientom, że jesteś tuż za rogiem!

Oceń tą stronę