Aktualności czyli co nowego słychać

facebook-695108_1280-e1430129966422.jpg

Rodzaje reklamy na Facebooku – nowy format reklamowy!

Facebook cały czas pozostaje najpopularniejszym portalem społecznościowym. Ponadto ciągle umacnia swoją pozycję wprowadzając zmiany oraz nowe funkcje. Musimy przyznać, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno użytkowników indywidualnych, jak i agencji, których główną domeną jest prowadzenie fanpage’y. Jakie są nowe rodzaje reklamy na Facebooku?

Właśnie doczekaliśmy się nowego formatu reklamowego w systemie FacebookAds. Oferta dotychczasowych reklam na Facebooku, obecnie powiększyła się o Multi Product Ads. Jest to rozbudowana forma reklamy domeny. Pozwala na promocję nie jednego, ale aż pięciu linków wraz ze zdjęciem. Dlaczego jest to takie innowacyjne? Ponieważ ustawiając jedną reklamę przedstawiającą kilka produktów lub usług, otrzymamy informację zwrotną o tym, który z nich najbardziej angażuje użytkowników, wzbudza zainteresowanie i osiąga największą klikalność.

reklama firmy na facebooku

Podsumowując, reklama na Facebooku może być coraz bardziej zróżnicowana i pozwala na dobór opcji odpowiadających potrzebom osób zajmujących się prowadzeniem Facebooka. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą, polecamy zwrócić się do profesjonalistów od obsługi fanpage’y, którzy dobrze znają system Facebook Ads i zasady jego funkcjonowania. Dzięki temu są w stanie tak ustawić i stargetować reklamy, że zwiększą one zasięg Twojej strony oraz zostaną zauważone przez pożądaną grupę docelową. Dobrze skonfigurowana reklama, pozwala zmniejszyć koszty kampanii i zwiększyć jej efektywność. Niewątpliwą korzyścią reklamy na Facebooku jest również wysoki wskaźnik ROI (ang. return on investment), czyli zwrot z inwestycji. Oznacza to, że Facebook sprzedaje! Chcesz się o tym przekonać? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Oceń tą stronę
Related Posts