Aktualności czyli co nowego słychać

facebook-76531_640.png

Reklama firmy na Facebooku

Jeżeli jeszcze nie przekonałeś się, że firmowy fanpage to konieczność, powinieneś dowiedzieć się więcej na temat kampanii reklamowych na Facebooku, które pozwolą Ci dotrzeć do nowych potencjalnych klientów!

Reklama na Facebooku w 3 prostych krokach:

  1. Jako pierwszy etap konfiguracji Twojej reklamy na Facebooku, ustalimy, do jakiej grupy docelowej chcielibyśmy dotrzeć w Twoim imieniu. Dzięki temu dotrzemy tylko do osób, które faktycznie będą zainteresowane ofertą Twojej firmy. Nowy salon kosmetyczny w Poznaniu wypromujemy wśród pięknych Poznanianek, a reklama sklepu motoryzacyjnego wyświetli się mężczyznom zakręconym na punkcie swoich aut.
  2. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie grafik oraz tekstów reklamowych, które wypromują Twój firmowy fanpage wśród użytkowników. Nasi graficy oraz copywriterzy zadbają, aby reklama przyciągnęła na Twój firmowy Facebook jak największą rzeszę nowych fanów!
  3. Teraz musisz jeszcze określić budżet, który chciałbyś przeznaczyć na kampanię reklamową. Może to być zarówno 10zł jak i 10.000zł! Decyzja należy do Ciebie! Podpowiemy Ci, kiedy warto zainwestować więcej w reklamę, aby zyskać przewagę w Twojej branży.
Facebook dla firm to w dzisiejszych czasach być albo nie być. Jeżeli Twoja konkurencja ma już swoje profile na portalach społecznościowych, Ty też musisz tam być. Profesjonalnie prowadzony fanpage wspierany odpowiednią kampanią reklamową, przyniesie Ci realne zyski w postaci nowych klientów i zwiększenia sprzedaży.
Oceń tą stronę

Add your comment

Related Posts